česky / english

PRODUKTY

Náhrady kolenních kloubů

Převážne se jedná o náhrady kolenních kloubů s použitím kostního cementu. Primární kolenní náhrady rozdělujeme na dva základní typy. Jedná se o moderní náhradu MEDIN MODULÁR - MM a původní náhradu MEDIN UNIVERZÁL - MU. Náhrada kolenního kloubu MM je doplněna o revizní systém MEDIN MODULÁR REVIZNÍ - MMR a stabilizovanou verzi MEDIN MODULÁR STABIL - MMS. V současné době zkoušíme necementovanou femorální komponentu MM opatřenou nástřikem hydroxyapatitu.

. . . více informací

Náhrady kyčelních kloubů

Náhrady kyčelních kloubů nabízíme v bezcementované verzi. Jedná se o náhradu femorálního dříku opatřenou kombinovaným titanovým nástřikem s vrstvou hydroxyapatiu MEDIN CYLINDRICKÝ - MCT s límcem a bez límce a sférickou náhradu jamky kyčelní MEDIN SFÉRICKÁ - MS a MEDIN SFÉRICKÁ OPTIMAL - MSO až po revizní oválnou náhradu jamky kyčelní MEDIN OVÁLNÁ - MO případně rozšířenou o proximální a distální moduly za použití upravené verze oválné jamky MEDIN OVÁLNÁ MODULÁR - MOM. V případě hybridní náhrady kyčelního kloubu nabízíme cementovaný femorální dřík MEDIN CYLINDRICKÝ- MCS. Komplet kyčelního kloubu uzavírá nabídka kyčelních hlavic, které jsou keramické, kovové a bipolární.

. . . více informací

Náhrady kloubů ruky

Náhrady kloubů ruky bez použití kostního cementu. Jedná se o silikonové nahrady drobných kloubů ruky MEDIN FINGERS, náhradu trápézia a silikonovou dočasnou náhradu šlach. V současné době probíhají zkoušky náhrad zápěstí a baze I. metakarpu.

. . . více informací

 
Chemické složení implantátů

Při výrobě kloubních náhrad se používají dvě základní slitiny: Ti6Al4V ELI – ISO 5832/III, CoCrMo – ISO 5832/IV a FeNiCr - ISO 5832/I

Ikona souboru typu PDF.. . . více informací  

Hydroxyapatitové povrchy v ortopedii
Více než desetileté zkušenosti s kombinovaným hydroxyapatitovým povrchem na femorální komponentě totální náhrady kyčelního kloubu prokázaly vynikající osteointegraci.

Ikona souboru typu PDF.. . . více informací  

Výrobky firmy : MEDIN Orthopaedics,a.s.

 
2010 © Copyright ENDOIMPLANT spol. s r.o.